AP2D200SZBE
C&KC&K
AP2D200SZBE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AP2D200SZBE
Proizvajalec / znamka: C&K
Opis izdelka SWITCH PUSH SPST-NO 0.125A 125V
Podatkovni listi: AP2D200SZBE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AP2D200SZBE
Številka dela AP2D200SZBE Proizvajalec C&K
Opis SWITCH PUSH SPST-NO 0.125A 125V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8283 pcs Podatkovni list AP2D200SZBE.pdf
Voltage Rating - DC 24V Voltage Rating - AC 125V
Tip Standard Sklop zaključka Solder Lug
Funkcija stikala Off-Mom Serija AP
Mere izreza plošče Circular - 13.80mm Dia Pakiranje Bulk
Druga imena *AP2D200SZBE
CKN9967
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Panel Mount, Snap-In Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mehansko življenje 1,000,000 Cycles Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Napetost osvetlitve (nominalno) - Vrsta osvetlitve, barva -
Lastnosti - Električno življenje 1,000,000 Cycles
natančen opis Pushbutton Switch SPST-NO Standard Panel Mount, Snap-In Trenutna ocena 125mA (AC), 200mA (DC)