AP4E200TWBE
C&KC&K
AP4E200TWBE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AP4E200TWBE
Proizvajalec / znamka: C&K
Opis izdelka SWITCH PUSH SPST-NO 0.125A 125V
Podatkovni listi: AP4E200TWBE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AP4E200TWBE
Številka dela AP4E200TWBE Proizvajalec C&K
Opis SWITCH PUSH SPST-NO 0.125A 125V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7158 pcs Podatkovni list AP4E200TWBE.pdf
Voltage Rating - DC 24V Voltage Rating - AC 125V
Tip Standard Sklop zaključka Wire Leads
Funkcija stikala Off-Mom Serija AP
Mere izreza plošče Circular - 13.80mm Dia Pakiranje Bulk
Druga imena *AP4E200TWBE
CKN10005
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Panel Mount, Front Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mehansko življenje 1,000,000 Cycles Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Napetost osvetlitve (nominalno) - Vrsta osvetlitve, barva -
Lastnosti - Električno življenje 1,000,000 Cycles
natančen opis Pushbutton Switch SPST-NO Standard Panel Mount, Front Trenutna ocena 125mA (AC), 200mA (DC)