ASKHF3A24AC
C&KC&K
C&K
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ASKHF3A24AC
Proizvajalec / znamka: C&K
Opis izdelka SWITCH SNAP ACTION SPDT 25A 125V
Podatkovni listi: ASKHF3A24AC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ASKHF3A24AC
Številka dela ASKHF3A24AC Proizvajalec C&K
Opis SWITCH SNAP ACTION SPDT 25A 125V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7474 pcs Podatkovni list ASKHF3A24AC.pdf
Voltage Rating - DC 24V Voltage Rating - AC 125V
Sklop zaključka Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Funkcija stikala On-Mom
Serija A Sila sproščanja 14gf
Pretvarjanje 0.250" (6.35mm) Pakiranje Bulk
Overtravel 0.141" (3.6mm) delovna temperatura -55°C ~ 85°C
Delovno mesto 0.718" (18.24mm) Operativna sila 113gf
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mehansko življenje - Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti - Električno življenje 75,000 Cycles
Diferencialna potovanja - Trenutna ocena 25A (AC), 2A (DC)