CA22J16207Q
C&KC&K
C&K
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CA22J16207Q
Proizvajalec / znamka: C&K
Opis izdelka ROCKER SWITCH
Podatkovni listi: CA22J16207Q.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CA22J16207Q
Številka dela CA22J16207Q Proizvajalec C&K
Opis ROCKER SWITCH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4454 pcs Podatkovni list CA22J16207Q.pdf
Voltage Rating - AC 125V Sklop zaključka Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Funkcija stikala On-Off Serija CA
Mere izreza plošče Rectangular - 28.20mm x 22.00mm Pakiranje Bulk
delovna temperatura -30°C ~ 65°C Tip montaže Panel Mount, Snap-In
Mehansko življenje - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Napetost osvetlitve (nominalno) -
Vrsta osvetlitve, barva - Lastnosti Positive Detent
Električno življenje 10,000 Cycles natančen opis Rocker Switch DPST 15A (AC) 125V Panel Mount, Snap-In
Trenutna ocena 15A (AC) Barva - pogon / pokrov Green