CA22J76207PQ
C&KC&K
C&K
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CA22J76207PQ
Proizvajalec / znamka: C&K
Opis izdelka SWITCH ROCKER DPST 15A 125V
Podatkovni listi: CA22J76207PQ.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CA22J76207PQ
Številka dela CA22J76207PQ Proizvajalec C&K
Opis SWITCH ROCKER DPST 15A 125V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5902 pcs Podatkovni list CA22J76207PQ.pdf
Voltage Rating - AC 125V Sklop zaključka Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Funkcija stikala On-Off Serija CA
Mere izreza plošče Rectangular - 28.20mm x 22.00mm Pakiranje Bulk
delovna temperatura -30°C ~ 65°C Tip montaže Panel Mount, Snap-In
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Napetost osvetlitve (nominalno) - Vrsta osvetlitve, barva -
Lastnosti Positive Detent Električno življenje 10,000 Cycles
natančen opis Rocker Switch DPST 15A (AC) 125V Panel Mount, Snap-In Trenutna ocena 15A (AC)