CRD10CM0CK
C&KC&K
C&K
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRD10CM0CK
Proizvajalec / znamka: C&K
Opis izdelka SW ROTARY DIP BCD COMP 0.4VA 20V
Podatkovni listi: CRD10CM0CK.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije CRD10CM0CK
Številka dela CRD10CM0CK Proizvajalec C&K
Opis SW ROTARY DIP BCD COMP 0.4VA 20V Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 3982 pcs Podatkovni list CRD10CM0CK.pdf
Pralni Yes Voltage Rating 20VAC/DC
Sklop zaključka PC Pin Serija CRD
Višina tona 0.100" (2.54mm), Full Pakiranje Tube
Druga imena *CRD10CM0CK
CKN1368
delovna temperatura -20°C ~ 85°C
Število pozicij 10 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje 30,000 Steps
Dolžina 0.393" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina nad ploščo 0.256" (6.50mm) Lastnosti Process Sealed