CRD10RW1CB
C&KC&K
C&K
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRD10RW1CB
Proizvajalec / znamka: C&K
Opis izdelka SWITCH ROTARY DIP BCD 0.40VA 20V
Podatkovni listi: CRD10RW1CB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
450 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRD10RW1CB
Številka dela CRD10RW1CB Proizvajalec C&K
Opis SWITCH ROTARY DIP BCD 0.40VA 20V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 19561 pcs Podatkovni list CRD10RW1CB.pdf
Pralni Yes Voltage Rating 20VAC/DC
Sklop zaključka PC Pin Serija CRD
Višina tona 0.100" (2.54mm), Full Pakiranje Tube
delovna temperatura -20°C ~ 85°C Število pozicij 10
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mehansko življenje 30,000 Steps Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Dolžina 0.393" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina nad ploščo 0.386" (9.80mm) Lastnosti Process Sealed