D201J12S215UQF
C&KC&K
C&K
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D201J12S215UQF
Proizvajalec / znamka: C&K
Opis izdelka SWITCH ROCKER DPDT 4A 125V
Podatkovni listi: D201J12S215UQF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D201J12S215UQF
Številka dela D201J12S215UQF Proizvajalec C&K
Opis SWITCH ROCKER DPDT 4A 125V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 20643 pcs Podatkovni list D201J12S215UQF.pdf
Voltage Rating - AC 125V Sklop zaključka Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Funkcija stikala On-On Serija D
Mere izreza plošče Rectangular - 22.53mm x 19.20mm Pakiranje Bulk
delovna temperatura -30°C ~ 65°C Tip montaže Panel Mount, Snap-In
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Napetost osvetlitve (nominalno) - Vrsta osvetlitve, barva -
Lastnosti - Električno življenje 10,000 Cycles
natančen opis Rocker Switch DPDT 4A (AC) 125V Panel Mount, Snap-In Trenutna ocena 4A (AC)
Barva - pogon / pokrov Black Circuit DPDT
Tip aktuatorja Concave (Curved) Označevanje aktuatorja O on End
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D201J13S205PQA
D201J13S205PQA
Proizvajalci: C&K
Opis: SWITCH ROCKER DPDT 4A 125V
Na zalogi: 18129 pcs
Prenesi: D201J13S205PQA.pdf
RFQ
D2020L
D2020L
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: DIODE GEN PURP 200V 12.7A TO220