E121SD1V3GE
C&KC&K
E121SD1V3GE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: E121SD1V3GE
Proizvajalec / znamka: C&K
Opis izdelka SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V
Podatkovni listi: E121SD1V3GE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije E121SD1V3GE
Številka dela E121SD1V3GE Proizvajalec C&K
Opis SWITCH PUSHBUTTON SPDT 1A 120V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10197 pcs Podatkovni list E121SD1V3GE.pdf
Voltage Rating - DC 28V Voltage Rating - AC 120V
Tip Standard Sklop zaključka PC Pin
Funkcija stikala On-Mom Serija E020
Mere izreza plošče - Pakiranje Bulk
Druga imena *E121SD1V3GE
CKN1690
E121SD1V3GE-ND
delovna temperatura -30°C ~ 75°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mehansko življenje - Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Napetost osvetlitve (nominalno) - Vrsta osvetlitve, barva -
Lastnosti Process Sealed Električno življenje 60,000 Cycles
natančen opis Pushbutton Switch SPDT Standard Through Hole Trenutna ocena 1A (AC/DC)