JS203011JCQN
C&KC&K
JS203011JCQN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JS203011JCQN
Proizvajalec / znamka: C&K
Opis izdelka SWITCH SLIDE DP3T 300MA 6V
Podatkovni listi: JS203011JCQN.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
800 pcs
1600 pcs
5600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JS203011JCQN
Številka dela JS203011JCQN Proizvajalec C&K
Opis SWITCH SLIDE DP3T 300MA 6V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 160732 pcs Podatkovni list JS203011JCQN.pdf
Voltage Rating - DC 6V Sklop zaključka J Lead
Preklopi potovanje 2.00mm Funkcija stikala On-On-On
Serija JS Pakiranje Tape & Reel (TR)
Druga imena CKN10725TR
SS14D0839VG5PA
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Operativna sila - Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje -
Lastnosti - Električno življenje 5,000 Cycles
natančen opis Slide Switch DP3T Surface Mount Trenutna ocena 300mA (DC)
Kontakt Timing Not Specified Kontaktni material Copper Alloy
Obrnite se na Dokončaj Silver Circuit DP3T
Tip aktuatorja Standard Material aktuatorja Polyamide (PA46), Nylon 4/6
Dolžina aktuatorja 2.00mm