LCA10A140LS2SC
C&KC&K
LCA10A140LS2SC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LCA10A140LS2SC
Proizvajalec / znamka: C&K
Opis izdelka SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 125V
Podatkovni listi: LCA10A140LS2SC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LCA10A140LS2SC
Številka dela LCA10A140LS2SC Proizvajalec C&K
Opis SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 125V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5527 pcs Podatkovni list LCA10A140LS2SC.pdf
Voltage Rating - AC 125V Sklop zaključka Solder Lug
Funkcija stikala On-Mom Serija LCA
Sila sproščanja - Pretvarjanje -
Pakiranje Bulk Overtravel -
Druga imena *LCA10A140LS2SC
CKN10036
LCA10A140LS2SC-ND
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Delovno mesto - Operativna sila 56gf
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mehansko življenje 300,000 Cycles Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Lastnosti -
Električno življenje 10,000 Cycles Diferencialna potovanja -
Trenutna ocena 10A (AC) Circuit SPDT