LCGGM1T10HY
C&KC&K
C&K
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LCGGM1T10HY
Proizvajalec / znamka: C&K
Opis izdelka SWITCH SNAP ACT SPST-NO 10A 125V
Podatkovni listi: LCGGM1T10HY.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LCGGM1T10HY
Številka dela LCGGM1T10HY Proizvajalec C&K
Opis SWITCH SNAP ACT SPST-NO 10A 125V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18261 pcs Podatkovni list LCGGM1T10HY.pdf
Voltage Rating - AC 125V Sklop zaključka Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Funkcija stikala Off-Mom Serija LC
Sila sproščanja 6.000gf Pretvarjanje 0.140" (3.6mm)
Pakiranje Bulk Overtravel 0.029" (0.74mm)
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Delovno mesto 0.340" (8.6mm)
Operativna sila 48gf Tip montaže Chassis Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje -
Ingress Protection - Lastnosti -
Električno življenje 6,000 Cycles Diferencialna potovanja 0.035" (0.9mm)
Trenutna ocena 10A (AC) Circuit SPST-NO