MA10L2NZGD
C&KC&K
C&K
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MA10L2NZGD
Proizvajalec / znamka: C&K
Opis izdelka SWITCH ROTARY 10POS 250MA 125V
Podatkovni listi: MA10L2NZGD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MA10L2NZGD
Številka dela MA10L2NZGD Proizvajalec C&K
Opis SWITCH ROTARY 10POS 250MA 125V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5026 pcs Podatkovni list MA10L2NZGD.pdf
Voltage Rating - DC 28V Voltage Rating - AC 125V
Sklop zaključka Solder Lug Serija M
Mere izreza plošče Circular - 6.60mm Dia Operativna sila 2.880 ~ 5.041gfm
Število pozicij 10 Število Poljakov na palubo 1
Število palub 1 Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Indeks ustavi Fixed
Lastnosti - natančen opis Rotary Switch 10 Position SP10T 250mA (AC/DC) 125VAC Panel Mount
Globina zadaj plošča 14.86mm Trenutna ocena 250mA (AC/DC)