MC12S1NCQD
C&KC&K
C&K
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MC12S1NCQD
Proizvajalec / znamka: C&K
Opis izdelka SWITCH ROTARY 12POS 250MA 125V
Podatkovni listi: MC12S1NCQD.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MC12S1NCQD
Številka dela MC12S1NCQD Proizvajalec C&K
Opis SWITCH ROTARY 12POS 250MA 125V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5285 pcs Podatkovni list MC12S1NCQD.pdf
Voltage Rating - DC 28V Voltage Rating - AC 125V
Sklop zaključka PC Pin Serija M
Mere izreza plošče Circular - 6.60mm Dia Operativna sila 2.880 ~ 5.041gfm
Število pozicij 12 Število Poljakov na palubo 1
Število palub 1 Tip montaže Panel Mount, Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Indeks ustavi Fixed
Lastnosti - natančen opis Rotary Switch 12 Position SP12T 250mA (AC/DC) 125VAC Panel Mount, Through Hole
Globina zadaj plošča 10.42mm Trenutna ocena 250mA (AC/DC)
Kontakt Timing Non-Shorting (BBM) Kontaktni material Copper Alloy
Obrnite se na Dokončaj Silver Vezje na palubi SP12T
Angle of Throw 30° Tip aktuatorja Flatted (3.17mm Dia)
Dolžina aktuatorja 10.16mm