| Številka dela | PTS125SJK73 | Proizvajalec | C&K |
|---|---|---|---|
| Opis | SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V | Status svobodnega statusa / RoHS | Brez svinca / RoHS |
| Količina na voljo | 5316 pcs | Podatkovni list | PTS125SJK73.pdf |
| Sklop zaključka | PC Pin | Preklopi potovanje | - |
| Funkcija stikala | Off-Mom | Serija | PTS125 |
| Pakiranje | Tube | Okvir | 12.00mm x 12.00mm |
| Druga imena | *PTS125SJK73 CKN1566 CKN1566TR CKN1566TR-ND PTS125SJK73-ND |
delovna temperatura | -40°C ~ 60°C |
| Operativna sila | 260gf | Tip montaže | Through Hole |
| Raven občutljivosti na vlago (MSL) | 1 (Unlimited) | Mehansko življenje | 200,000 Cycles |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Lead free / RoHS Compliant | Ingress Protection | - |
| Napetost osvetlitve (nominalno) | - | Vrsta osvetlitve, barva | - |
| Osvetlitev | Non-Illuminated | Lastnosti | - |
| natančen opis | Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Through Hole | Kontaktna ocena @ Napetost | 0.05A @ 12VDC |
| Circuit | SPST-NO | Tip aktuatorja | Plunger for Cap |
| Orientacija pogona | Top Actuated | Material aktuatorja | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Dolžina aktuatorja, desni kot | - | Višina pogona iz PCB, navpično | 7.30mm |