PTS125VJM73
C&KC&K
PTS125VJM73 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PTS125VJM73
Proizvajalec / znamka: C&K
Opis izdelka SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Podatkovni listi: 1.PTS125VJM73.pdf2.PTS125VJM73.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PTS125VJM73
Številka dela PTS125VJM73 Proizvajalec C&K
Opis SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4676 pcs Podatkovni list 1.PTS125VJM73.pdf2.PTS125VJM73.pdf
Sklop zaključka PC Pin Preklopi potovanje -
Funkcija stikala Off-Mom Serija PTS125
Pakiranje Tube Okvir 12.00mm x 12.00mm
Druga imena *PTS125VJM73
401-1648-ND
CKN1801
delovna temperatura -40°C ~ 60°C
Operativna sila 160gf Tip montaže Through Hole, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje 200,000 Cycles
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Napetost osvetlitve (nominalno) - Vrsta osvetlitve, barva -
Osvetlitev Non-Illuminated Lastnosti -
natančen opis Tactile Switch SPST-NO Side Actuated Through Hole, Right Angle Kontaktna ocena @ Napetost 0.05A @ 12VDC
Circuit SPST-NO Tip aktuatorja Plunger for Cap
Orientacija pogona Side Actuated Material aktuatorja Polybutylene Terephthalate (PBT)
Dolžina aktuatorja, desni kot 7.30mm Višina pogona iz PCB, navpično -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
PTS125VM43
PTS125VM43
Proizvajalci: C&K
Opis: SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Na zalogi: 5592 pcs
Prenesi: PTS125VM43.pdf
RFQ
PTS128
PTS128
Proizvajalci: Panduit
Opis: TRF SGN,24X18,HP-AL, SPD LMT 70
Na zalogi: 949 pcs
Prenesi:
RFQ
PTS125SM85-2 LFS
PTS125SM85-2 LFS
Proizvajalci: C&K
Na zalogi: 315809 pcs
Prenesi: PTS125SM85-2 LFS.pdf
PTS125SM122LFS
PTS125SM122LFS