RTAP31S12W25NP
C&KC&K
C&K
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RTAP31S12W25NP
Proizvajalec / znamka: C&K
Opis izdelka SWITCH ROTARY 12POS 20MA 25V
Podatkovni listi: RTAP31S12W25NP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
480 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RTAP31S12W25NP
Številka dela RTAP31S12W25NP Proizvajalec C&K
Opis SWITCH ROTARY 12POS 20MA 25V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14617 pcs Podatkovni list RTAP31S12W25NP.pdf
Voltage Rating - DC 25V Voltage Rating - AC 25V
Sklop zaključka PC Pin Serija RTA
Mere izreza plošče - Operativna sila 5.099gfm
Število pozicij 12 Število Poljakov na palubo 1
Število palub 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Indeks ustavi Fixed
Lastnosti - natančen opis Rotary Switch 12 Position SP12T 20mA (AC/DC) 25VAC Through Hole
Globina zadaj plošča 12.60mm Trenutna ocena 20mA (AC/DC)
Kontakt Timing Non-Shorting (BBM) Kontaktni material Brass
Obrnite se na Dokončaj Gold Vezje na palubi SP12T
Angle of Throw 30° Tip aktuatorja Round (6mm Dia), Slotted
Dolžina aktuatorja 25.00mm