RTAP32S06W25FS
pregled izdelka
Številka dela: RTAP32S06W25FS
Proizvajalec / znamka: C&K
Opis izdelka SWITCH ROTARY 6POS 150MA 60V
Podatkovni listi: RTAP32S06W25FS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RTAP32S06W25FS
Številka dela RTAP32S06W25FS Proizvajalec C&K
Opis SWITCH ROTARY 6POS 150MA 60V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 19519 pcs Podatkovni list RTAP32S06W25FS.pdf
Voltage Rating - DC 60V Voltage Rating - AC 60V
Sklop zaključka PC Pin Serija RTA
Mere izreza plošče - Operativna sila 5.099gfm
Število pozicij 6 Število Poljakov na palubo 2
Lastnosti - natančen opis Rotary Switch 6 Position DP6T 150mA (AC/DC) 60VAC Through Hole
Globina zadaj plošča 12.60mm Trenutna ocena 150mA (AC/DC)
Kontakt Timing Non-Shorting (BBM) Kontaktni material Brass
Obrnite se na Dokončaj Silver Vezje na palubi DP6T
Angle of Throw 30° Tip aktuatorja Flatted (6mm Dia)
Dolžina aktuatorja 25.00mm