RTAP3ES12W25NS
pregled izdelka
Številka dela: RTAP3ES12W25NS
Proizvajalec / znamka: C&K
Opis izdelka SWITCH ROTARY 12POS 150MA 60V
Podatkovni listi: RTAP3ES12W25NS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RTAP3ES12W25NS
Številka dela RTAP3ES12W25NS Proizvajalec C&K
Opis SWITCH ROTARY 12POS 150MA 60V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14271 pcs Podatkovni list RTAP3ES12W25NS.pdf
Voltage Rating - DC 60V Voltage Rating - AC 60V
Sklop zaključka PC Pin Serija RTA
Mere izreza plošče - Operativna sila 5.099gfm
Število pozicij 12 Število Poljakov na palubo -
Lastnosti - natančen opis Rotary Switch 12 Position BCD with Complement 150mA (AC/DC) 60VAC Through Hole
Globina zadaj plošča 12.60mm Trenutna ocena 150mA (AC/DC)
Kontakt Timing Non-Shorting (BBM) Kontaktni material Brass
Obrnite se na Dokončaj Silver Vezje na palubi BCD with Complement
Angle of Throw 30° Tip aktuatorja Round (6mm Dia), Slotted
Dolžina aktuatorja 25.00mm