RTAP4EW10R25NS
C&KC&K
C&K
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RTAP4EW10R25NS
Proizvajalec / znamka: C&K
Opis izdelka SWITCH ROTARY 10POS 150MA 60V
Podatkovni listi: RTAP4EW10R25NS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
480 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RTAP4EW10R25NS
Številka dela RTAP4EW10R25NS Proizvajalec C&K
Opis SWITCH ROTARY 10POS 150MA 60V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11817 pcs Podatkovni list RTAP4EW10R25NS.pdf
Voltage Rating - DC 60V Voltage Rating - AC 60V
Sklop zaključka PC Pin Serija RTA
Mere izreza plošče Circular - 9.80mm Dia Operativna sila 5.099gfm
Število pozicij 10 Število Poljakov na palubo -
Število palub 1 Tip montaže Panel Mount, Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Indeks ustavi Continuous
Lastnosti - natančen opis Rotary Switch 10 Position BCD with Complement 150mA (AC/DC) 60VAC Panel Mount, Through Hole
Globina zadaj plošča 12.60mm Trenutna ocena 150mA (AC/DC)
Kontakt Timing Non-Shorting (BBM) Kontaktni material Brass
Obrnite se na Dokončaj Silver Vezje na palubi BCD with Complement
Angle of Throw 36° Tip aktuatorja Round (6mm Dia), Slotted
Dolžina aktuatorja 25.00mm