RTBH21BS16APNZS
C&KC&K
C&K
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RTBH21BS16APNZS
Proizvajalec / znamka: C&K
Opis izdelka SWITCH ROTARY 16POS 250MA 25V
Podatkovni listi: RTBH21BS16APNZS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RTBH21BS16APNZS
Številka dela RTBH21BS16APNZS Proizvajalec C&K
Opis SWITCH ROTARY 16POS 250MA 25V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5236 pcs Podatkovni list RTBH21BS16APNZS.pdf
Voltage Rating - DC 25V Voltage Rating - AC 25V
Sklop zaključka PC Pin Serija RTBH
Mere izreza plošče Circular - 9.73mm Dia Operativna sila 5.099gfm
Število pozicij 16 Število Poljakov na palubo -
Število palub 1 Tip montaže Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Indeks ustavi Fixed Lastnosti Sealed - Fully
natančen opis Rotary Switch 16 Position BCD 250mA (AC/DC) 25VAC Panel Mount, Through Hole, Right Angle Globina zadaj plošča 12.70mm
Trenutna ocena 250mA (AC/DC) Kontakt Timing Non-Shorting (BBM)
Kontaktni material Silver (Ag) Obrnite se na Dokončaj -
Vezje na palubi BCD Angle of Throw 22.5°
Tip aktuatorja Round (6.35mm Dia) Dolžina aktuatorja 11.10mm