RTE0300N03
C&KC&K
RTE0300N03 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RTE0300N03
Proizvajalec / znamka: C&K
Opis izdelka SWITCH ROTARY DIP SP3T 100MA 30V
Podatkovni listi: RTE0300N03.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije RTE0300N03
Številka dela RTE0300N03 Proizvajalec C&K
Opis SWITCH ROTARY DIP SP3T 100MA 30V Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5928 pcs Podatkovni list RTE0300N03.pdf
Pralni No Voltage Rating 30VDC
Sklop zaključka PC Pin Serija RTE
Višina tona 0.100" (2.54mm), Full Pakiranje Tube
Druga imena *RTE0300N03
RTE0300N03-ND
Y36B00003FP
delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Število pozicij 3 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje 1,500 Steps
Dolžina 0.291" (7.40mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina nad ploščo 0.167" (4.25mm) Lastnosti -
Električno življenje - natančen opis Dip Switch SP3T 3 Position Through Hole Rotary for Tool Actuator 100mA 30VDC
Trenutna ocena 100mA Kontaktni material Bronze