RTE0400R74
C&KC&K
C&K
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RTE0400R74
Proizvajalec / znamka: C&K
Opis izdelka SW ROTARY DIP GRY CODE 100MA 30V
Podatkovni listi: RTE0400R74.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RTE0400R74
Številka dela RTE0400R74 Proizvajalec C&K
Opis SW ROTARY DIP GRY CODE 100MA 30V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4598 pcs Podatkovni list RTE0400R74.pdf
Pralni No Voltage Rating 30VDC
Sklop zaključka PC Pin Serija RTE
Višina tona 0.100" (2.54mm), Full Pakiranje Tube
Druga imena Y36E00173FP LFT delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Število pozicij 4 Tip montaže Through Hole, Reverse
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje 20,000 Steps
Dolžina 0.291" (7.40mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina nad ploščo - Lastnosti -
Električno življenje - natančen opis Dip Switch Gray Code 4 Position Through Hole, Reverse Rotary for Tool Actuator 100mA 30VDC
Trenutna ocena 100mA Kontaktni material Bronze