RTE1001N24
C&KC&K
C&K
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RTE1001N24
Proizvajalec / znamka: C&K
Opis izdelka SW ROTARY DIP BCD COMP 100MA 30V
Podatkovni listi: RTE1001N24.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RTE1001N24
Številka dela RTE1001N24 Proizvajalec C&K
Opis SW ROTARY DIP BCD COMP 100MA 30V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 72024 pcs Podatkovni list RTE1001N24.pdf
Pralni No Voltage Rating 30VDC
Sklop zaključka PC Pin Serija RTE
Višina tona 0.100" (2.54mm), Full Pakiranje Tube
Druga imena *RTE1001N24
Y36C01023FP LFT
delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Število pozicij 10 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje 20,000 Steps
Dolžina 0.291" (7.40mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina nad ploščo 0.463" (11.75mm) Lastnosti -
Električno življenje - natančen opis Dip Switch BCD Complement 10 Position Through Hole Rotary with Shaft Actuator 100mA 30VDC
Trenutna ocena 100mA Kontaktni material Bronze