RTE1010N14
C&KC&K
RTE1010N14 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RTE1010N14
Proizvajalec / znamka: C&K
Opis izdelka SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 30V
Podatkovni listi: RTE1010N14.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
65 pcs
130 pcs
260 pcs
520 pcs
1040 pcs
5005 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RTE1010N14
Številka dela RTE1010N14 Proizvajalec C&K
Opis SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 30V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 43769 pcs Podatkovni list RTE1010N14.pdf
Pralni No Voltage Rating 30VDC
Sklop zaključka PC Pin Serija RTE
Višina tona 0.100" (2.54mm), Full Pakiranje Tube
Druga imena *RTE1010N14
CKN10271
RTE1010N14-ND
Y36C10013FP LFT
delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Število pozicij 10 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje 20,000 Steps
Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks Dolžina 0.291" (7.40mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.167" (4.25mm)
Lastnosti - Električno življenje -
natančen opis Dip Switch BCD 10 Position Through Hole Rotary for Tool Actuator 100mA 30VDC Trenutna ocena 100mA