SD10H0SBR
C&KC&K
C&K
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SD10H0SBR
Proizvajalec / znamka: C&K
Opis izdelka SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 25V
Podatkovni listi: SD10H0SBR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SD10H0SBR
Številka dela SD10H0SBR Proizvajalec C&K
Opis SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 25V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 36682 pcs Podatkovni list SD10H0SBR.pdf
Pralni Yes Voltage Rating 25VDC
Sklop zaključka Gull Wing Serija SD
Višina tona 0.100" (2.54mm), Full Pakiranje Tape & Reel (TR)
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število pozicij 10
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Mehansko življenje 2,000 Cycles Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Dolžina 1.058" (26.87mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina nad ploščo 0.170" (4.33mm) Lastnosti Tape Seal
Električno življenje 2,000 Cycles natančen opis Dip Switch SPST 10 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 100mA 25VDC
Trenutna ocena 100mA Kontaktni material Beryllium Copper