SD12H0SB
C&KC&K
SD12H0SB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SD12H0SB
Proizvajalec / znamka: C&K
Opis izdelka SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 25V
Podatkovni listi: SD12H0SB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
15 pcs
30 pcs
60 pcs
105 pcs
255 pcs
510 pcs
1005 pcs
5010 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SD12H0SB
Številka dela SD12H0SB Proizvajalec C&K
Opis SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 25V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 42734 pcs Podatkovni list SD12H0SB.pdf
Pralni Yes Voltage Rating 25VDC
Sklop zaključka Gull Wing Serija SD
Višina tona 0.100" (2.54mm), Full Pakiranje Tube
Druga imena *SD12H0SB
CKN6137
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število pozicij 12 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje 2,000 Cycles
Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks Dolžina 1.258" (31.95mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina nad ploščo 0.170" (4.33mm)
Lastnosti Tape Seal Električno življenje 2,000 Cycles
natančen opis Dip Switch SPST 12 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 100mA 25VDC Trenutna ocena 100mA