SDA10H1KD
C&KC&K
C&K
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDA10H1KD
Proizvajalec / znamka: C&K
Opis izdelka SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V
Podatkovni listi: SDA10H1KD.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije SDA10H1KD
Številka dela SDA10H1KD Proizvajalec C&K
Opis SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 6017 pcs Podatkovni list SDA10H1KD.pdf
Pralni No Voltage Rating 24VDC
Sklop zaključka PC Pin Serija SDA
Višina tona 0.100" (2.54mm), Full Pakiranje Tube
Druga imena *SDA10H1KD
CKN1284
delovna temperatura -20°C ~ 85°C
Število pozicij 10 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje 1,000 Cycles
Dolžina 1.076" (27.34mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina nad ploščo 0.228" (5.80mm) Lastnosti -
Električno življenje 1,000 Cycles natančen opis Dip Switch SPST 10 Position Through Hole Slide (Standard) Actuator 25mA 24VDC
Trenutna ocena 25mA Kontaktni material Beryllium Copper