SDA12H1SKD
C&KC&K
C&K
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SDA12H1SKD
Proizvajalec / znamka: C&K
Opis izdelka SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V
Podatkovni listi: SDA12H1SKD.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije SDA12H1SKD
Številka dela SDA12H1SKD Proizvajalec C&K
Opis SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5880 pcs Podatkovni list SDA12H1SKD.pdf
Pralni No Voltage Rating 24VDC
Sklop zaključka Gull Wing Serija SDA
Višina tona 0.100" (2.54mm), Full Pakiranje Tube
Druga imena *SDA12H1SKD
CKN1295
delovna temperatura -20°C ~ 85°C
Število pozicij 12 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje 1,000 Cycles
Dolžina 1.279" (32.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina nad ploščo 0.214" (5.45mm) Lastnosti -
Električno življenje 1,000 Cycles natančen opis Dip Switch SPST 12 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 25mA 24VDC
Trenutna ocena 25mA Kontaktni material Beryllium Copper