TBWB2A12
C&KC&K
C&K
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TBWB2A12
Proizvajalec / znamka: C&K
Opis izdelka SWITCH TRACKBALL 50MA 32V
Podatkovni listi: TBWB2A12.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TBWB2A12
Številka dela TBWB2A12 Proizvajalec C&K
Opis SWITCH TRACKBALL 50MA 32V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5349 pcs Podatkovni list TBWB2A12.pdf
Voltage Rating - DC 32V Napetost - oskrba -
Tip Trackball, 2 - Axis Sklop zaključka Cable with Connector
Funkcija stikala 360° Directional, Center Select Serija TB
Mere izreza plošče - Izhod Digital (Mechanical Switch)
Druga imena *TBWB2A12
delovna temperatura -30°C ~ 85°C
Operativna sila 220gf Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje 300,000 Cycles
Funkcije, ekstra - Lastnosti Illuminated
Električno življenje - natančen opis Trackball, 2 - Axis Digital (Mechanical Switch) Output
Trenutna ocena 50mA (DC) Kontaktni material -
Obrnite se na Dokončaj - Tip aktuatorja Trackball
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SR3S 01 GY 5N/5N 01 R00 M
SR3S 01 GY 5N/5N 01 R00 M
Proizvajalci: C&K
Opis: SWITCH THUMBWHEEL ROCKER 7MA 12V