TDA10H0SK1
C&KC&K
TDA10H0SK1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TDA10H0SK1
Proizvajalec / znamka: C&K
Opis izdelka SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V
Podatkovni listi: TDA10H0SK1.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije TDA10H0SK1
Številka dela TDA10H0SK1 Proizvajalec C&K
Opis SWITCH SLIDE DIP SPST 25MA 24V Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4553 pcs Podatkovni list TDA10H0SK1.pdf
Pralni Yes Voltage Rating 24VDC
Sklop zaključka Gull Wing Serija TDA
Višina tona 0.050" (1.27mm), Half Pakiranje Tube
Druga imena *TDA10H0SK1
CKN1366
delovna temperatura -20°C ~ 85°C
Število pozicij 10 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Mehansko življenje 1,000 Cycles
Dolžina 0.544" (13.82mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina nad ploščo 0.091" (2.30mm) Lastnosti Tape Seal
Električno življenje 1,000 Cycles natančen opis Dip Switch SPST 10 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 25mA 24VDC
Trenutna ocena 25mA Kontaktni material Copper Alloy