U28L1PDV3QE
C&KC&K
C&K
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: U28L1PDV3QE
Proizvajalec / znamka: C&K
Opis izdelka SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V
Podatkovni listi: U28L1PDV3QE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije U28L1PDV3QE
Številka dela U28L1PDV3QE Proizvajalec C&K
Opis SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7048 pcs Podatkovni list U28L1PDV3QE.pdf
Voltage Rating - DC 28V Voltage Rating - AC 120V
Sklop zaključka PC Pin Funkcija stikala On-Mom
Serija 7000 Mere izreza plošče Circular - 6.35mm Dia
Pakiranje Bulk Druga imena *U28L1PDV3QE
delovna temperatura -30°C ~ 85°C Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 11 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Napetost osvetlitve (nominalno) - Vrsta osvetlitve, barva -
Osvetlitev Non-Illuminated Lastnosti Epoxy Sealed Terminals
Električno življenje 40,000 Cycles natančen opis Toggle Switch DPDT Panel Mount
Trenutna ocena 5A (AC/DC) Circuit DPDT
Bushing Thread 1/4-40 Tip aktuatorja Anti-Rotation
Material aktuatorja Brass, Chrome Plated Dolžina aktuatorja 18.04mm