U28TCWZQE
C&KC&K
C&K
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: U28TCWZQE
Proizvajalec / znamka: C&K
Opis izdelka SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V
Podatkovni listi: U28TCWZQE.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije U28TCWZQE
Številka dela U28TCWZQE Proizvajalec C&K
Opis SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6923 pcs Podatkovni list U28TCWZQE.pdf
Voltage Rating - DC 28V Voltage Rating - AC 120V
Sklop zaključka Solder Lug Funkcija stikala On-Mom
Serija 7000 Mere izreza plošče Circular - 11.91mm Dia
Pakiranje Bulk delovna temperatura -30°C ~ 85°C
Tip montaže Panel Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Napetost osvetlitve (nominalno) -
Vrsta osvetlitve, barva - Osvetlitev Non-Illuminated
Lastnosti Epoxy Sealed Terminals Električno življenje 40,000 Cycles
natančen opis Toggle Switch DPDT Panel Mount Trenutna ocena 5A (AC/DC)
Circuit DPDT Bushing Thread 15/32-32
Tip aktuatorja Standard Round Material aktuatorja Brass, Chrome Plated
Dolžina aktuatorja 17.45mm