103-1030-BL-F0200
CNC TechCNC Tech
103-1030-BL-F0200 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 103-1030-BL-F0200
Proizvajalec / znamka: CNC Tech
Opis izdelka USB3.0 A/M-B/M WITH FERRITES, 2M
Podatkovni listi: 103-1030-BL-F0200.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
200 pcs
400 pcs
600 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 103-1030-BL-F0200
Številka dela 103-1030-BL-F0200 Proizvajalec CNC Tech
Opis USB3.0 A/M-B/M WITH FERRITES, 2M Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15689 pcs Podatkovni list 103-1030-BL-F0200.pdf
Žični merilnik 24 AWG, 28 AWG (2) Style -
Specifikacije USB 3.0 (USB 3.1 Gen 1, Superspeed) Ščitenje Shielded
Serija - Druga imena 1175-1805
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Dolžina 6.56' (2.00m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
103-1030-BL-F0300
103-1030-BL-F0300
Proizvajalci: CNC Tech
Opis: USB3.0 A/M-B/M WITH FERRITES, 3M
Na zalogi: 13563 pcs
Prenesi: 103-1030-BL-F0300.pdf
RFQ
103-1030-BL-00100
103-1030-BL-00100
Proizvajalci: CNC Tech
Opis: CABLE USB 3.0 A MALE-B MALE 1M
Na zalogi: 18428 pcs
Prenesi: 103-1030-BL-00100.pdf
RFQ
103-102K
103-102K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1UH 425MA 540 MOHM SMD
Prenesi: 103-102K.pdf
103-103FS
103-103FS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 10UH 165MA 3.45 OHM
Prenesi: 103-103FS.pdf
103-103G
103-103G