302-28-10-GR-0100F
CNC TechCNC Tech
302-28-10-GR-0100F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 302-28-10-GR-0100F
Proizvajalec / znamka: CNC Tech
Opis izdelka FLAT RBN CBL GRAY 10 COND 100'
Podatkovni listi: 1.302-28-10-GR-0100F.pdf2.302-28-10-GR-0100F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
3 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 302-28-10-GR-0100F
Številka dela 302-28-10-GR-0100F Proizvajalec CNC Tech
Opis FLAT RBN CBL GRAY 10 COND 100' Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5493 pcs Podatkovni list 1.302-28-10-GR-0100F.pdf2.302-28-10-GR-0100F.pdf
Žični merilnik 28 AWG Napetost 300V
Ščitenje Unshielded Serija -
Širina traku 0.500" (12.70mm) Debelina traku 0.035" (0.89mm)
Ocene UL Style 2651 Višina tona 0.050" (1.27mm)
Druga imena CN217GR-100 delovna temperatura 105°C
Število vodnikov 10 Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks Dolžina 100.0' (30.48m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Barva jakne Gray
Jakna (izolacijski material) Poly-Vinyl Chloride (PVC) Izolacijska upornost 100 MOhms
Prva oznaka dirigenta Red Lastnosti -
natančen opis Flat Ribbon Cable Gray 10 Conductors 0.050" (1.27mm) Flat Cable 100.0' (30.48m) Conductor Strand 7 Strands / 0.0049"