303-28-26-MC-0300F
CNC TechCNC Tech
CNC Tech
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 303-28-26-MC-0300F
Proizvajalec / znamka: CNC Tech
Opis izdelka CBL RIBN 26COND 0.039 MULTI 300'
Podatkovni listi: 303-28-26-MC-0300F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 303-28-26-MC-0300F
Številka dela 303-28-26-MC-0300F Proizvajalec CNC Tech
Opis CBL RIBN 26COND 0.039 MULTI 300' Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4378 pcs Podatkovni list 303-28-26-MC-0300F.pdf
Žični merilnik 28 AWG Napetost 300V
Ščitenje Unshielded Serija -
Širina traku 1.024" (26.01mm) Debelina traku 0.035" (0.89mm)
Ocene UL Style 2651 Višina tona 0.039" (1.00mm)
delovna temperatura -10°C ~ 105°C Število vodnikov 26
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Dolžina 300.0' (91.44m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Barva jakne Multiple
Jakna (izolacijski material) Poly-Vinyl Chloride (PVC) Izolacijska upornost 100 MOhms
Prva oznaka dirigenta - Lastnosti -
natančen opis Flat Ribbon Cable Multiple 26 Conductors 0.039" (1.00mm) Flat Cable 300.0' (91.44m) Conductor Strand 7 Strands / 0.0049"