400M0-15-1-00
CNC TechCNC Tech
400M0-15-1-00 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 400M0-15-1-00
Proizvajalec / znamka: CNC Tech
Opis izdelka CONN D-SUB PLUG 15POS STR IDC
Podatkovni listi: 400M0-15-1-00.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 400M0-15-1-00
Številka dela 400M0-15-1-00 Proizvajalec CNC Tech
Opis CONN D-SUB PLUG 15POS STR IDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 71718 pcs Podatkovni list 400M0-15-1-00.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating 250V
Prekinitev IDC, Ribbon Cable Shell Size, Layout Connector 2 (DA, A)
Material školjke, Dokončaj Steel, Nickel Plated Serija -
Pakiranje Bulk Druga imena 1175-1821
400M0-15-0-00
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 2
Število pozicij 15 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti Feed Through, Grounding Indents natančen opis 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Trenutna ocena 1A Vrsta kontakta Signal