410M0-25-1-004S
CNC TechCNC Tech
410M0-25-1-004S Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 410M0-25-1-004S
Proizvajalec / znamka: CNC Tech
Opis izdelka CONN D-SUB PLUG 25POS STR IDC
Podatkovni listi: 410M0-25-1-004S.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
850 pcs
1700 pcs
2550 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 410M0-25-1-004S
Številka dela 410M0-25-1-004S Proizvajalec CNC Tech
Opis CONN D-SUB PLUG 25POS STR IDC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 66121 pcs Podatkovni list 410M0-25-1-004S.pdf
Žični merilnik - Voltage Rating 250V
Prekinitev IDC, Ribbon Cable Shell Size, Layout Connector 3 (DB, B)
Material školjke, Dokončaj Steel, Nickel Plated Serija -
Pakiranje Bulk Druga imena 1175-1845
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Število vrstic 2
Število pozicij 25 Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0
Ingress Protection - Stanovanjski material Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
natančen opis 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Trenutna ocena 1A
Vrsta kontakta Signal Kontaktni material Brass
Kontaktni obrazec - Stopite v stik s finišno debelino -
Obrnite se na Dokončaj Gold Vrsta priključka Plug, Male Pins
Slog konektorja D-Sub Barva -
Razmik med predelki -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
410M-1/2
410M-1/2"X36YD
Proizvajalci: 3M
Opis: 1/2"X36YD
Na zalogi: 7237 pcs
Prenesi: 410M-1/2"X36YD.pdf
RFQ
410F0-37-1-004S
410F0-37-1-004S
Proizvajalci: CNC Tech
Opis: CONN D-SUB RCPT 37POS STR IDC
Na zalogi: 30566 pcs
Prenesi: 410F0-37-1-004S.pdf
RFQ
410M0-15-1-00
410M0-15-1-00
Proizvajalci: CNC Tech
Opis: CONN D-SUB PLUG 15POS STR IDC