511-26-04-WH-0007F
CNC TechCNC Tech
511-26-04-WH-0007F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 511-26-04-WH-0007F
Proizvajalec / znamka: CNC Tech
Opis izdelka CABLE MOD FLAT 4COND 7' PRE-CUT
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 511-26-04-WH-0007F
Številka dela 511-26-04-WH-0007F Proizvajalec CNC Tech
Opis CABLE MOD FLAT 4COND 7' PRE-CUT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 58645 pcs Podatkovni list
Žični merilnik 26 AWG Ščitenje Unshielded
Serija - Pakiranje Bulk
delovna temperatura - Število vodnikov 4
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Dolžina - vzvratna tuljava - Dolžina - razširjena tuljava -
Dolžina 7.0' (2.13m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Barva jakne White Jakna (izolacijski material) Poly-Vinyl Chloride (PVC)
natančen opis 4 Conductor Modular Straight Cable White 7.0' (2.13m) Conductor Strand 7/0.0063"
Material dirigenta Copper, Bare Premer koluta -
Širina kabla 0.189" (4.80mm) Vrsta kabla Straight
Višina kabla 0.097" (2.46mm)