511-26-08-SV-0014F
CNC TechCNC Tech
511-26-08-SV-0014F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 511-26-08-SV-0014F
Proizvajalec / znamka: CNC Tech
Opis izdelka CABLE MOD FLAT 8COND 14' PRE-CUT
  • Sporočilo
Specifikacije 511-26-08-SV-0014F
Številka dela 511-26-08-SV-0014F Proizvajalec CNC Tech
Opis CABLE MOD FLAT 8COND 14' PRE-CUT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 19195 pcs Podatkovni list
Žični merilnik 26 AWG Ščitenje Unshielded
Serija - Pakiranje Bulk
delovna temperatura - Število vodnikov 8
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Dolžina - vzvratna tuljava - Dolžina - razširjena tuljava -
Dolžina 14.0' (4.30m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Barva jakne Silver Jakna (izolacijski material) Poly-Vinyl Chloride (PVC)
natančen opis 8 Conductor Modular Straight Cable Silver 14.0' (4.30m) Conductor Strand 7/0.0063"
Material dirigenta Copper, Bare Premer koluta -
Širina kabla 0.346" (8.80mm) Vrsta kabla Straight
Višina kabla 0.097" (2.46mm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
511-26F
511-26F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.6UH 610MA 600 MOHM