521-26-04-BL-005F
CNC TechCNC Tech
CNC Tech
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 521-26-04-BL-005F
Proizvajalec / znamka: CNC Tech
Opis izdelka CABLE MOD COIL 4COND 5' PRE-CUT
Podatkovni listi: 521-26-04-BL-005F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 521-26-04-BL-005F
Številka dela 521-26-04-BL-005F Proizvajalec CNC Tech
Opis CABLE MOD COIL 4COND 5' PRE-CUT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 56938 pcs Podatkovni list 521-26-04-BL-005F.pdf
Žični merilnik 26 AWG Ščitenje Unshielded
Serija - Pakiranje Bulk
Druga imena 1175-2415
521-26-04-BL-005F-ND
delovna temperatura -
Število vodnikov 4 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks Dolžina - vzvratna tuljava 1.08' (0.33m)
Dolžina - razširjena tuljava 5' (1.52m) Dolžina -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Barva jakne Black
Conductor Strand 7/0.0063" Material dirigenta Copper, Bare
Premer koluta 0.512" (13mm) Širina kabla 0.189" (4.80mm)
Vrsta kabla Coil Višina kabla 0.097" (2.46mm)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
521-26-04-SV-005F
521-26-04-SV-005F
Proizvajalci: CNC Tech
Opis: CABLE MOD COIL 4COND 5' PRE-CUT
Na zalogi: 61651 pcs
Prenesi: 521-26-04-SV-005F.pdf
RFQ
521
Proizvajalci: Aven
Opis: PLIERS ELEC NEEDLE NOSE
Na zalogi: 5514 pcs
Prenesi: 521.pdf
RFQ
521-26-04-SV-010F
521-26-04-SV-010F
Proizvajalci: CNC Tech
Opis: CABLE MOD COIL 4COND 10' PRE-CUT
Prenesi: 521-26-04-SV-010F.pdf
521-26-04-BL-010F
521-26-04-BL-010F
Prenesi: 521-26-04-BL-010F.pdf
521
Proizvajalci: MG Chemicals
Opis: PROTO BOARD COPPER CLAD 12X12"
Prenesi: 521.pdf
521-26-04-BL-014F
521-26-04-BL-014F
Opis: CABLE MOD COIL 4COND 14' PRE-CUT
Prenesi: 521-26-04-BL-014F.pdf
521-26-04-SV-007F
521-26-04-SV-007F
Opis: CABLE MOD COIL 4COND 7' PRE-CUT
Prenesi: 521-26-04-SV-007F.pdf
Proizvajalci: Bivar, Inc.
Opis: MOUNT CIRCULAR TO5 0.094"