521-26-04-WH-010F
CNC TechCNC Tech
CNC Tech
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 521-26-04-WH-010F
Proizvajalec / znamka: CNC Tech
Opis izdelka CABLE MOD COIL 4COND 10' PRE-CUT
Podatkovni listi: 521-26-04-WH-010F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
400 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 521-26-04-WH-010F
Številka dela 521-26-04-WH-010F Proizvajalec CNC Tech
Opis CABLE MOD COIL 4COND 10' PRE-CUT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 32626 pcs Podatkovni list 521-26-04-WH-010F.pdf
Žični merilnik 26 AWG Ščitenje Unshielded
Serija - Pakiranje Bulk
Druga imena 1175-2425
521-26-04-WH-010F-ND
delovna temperatura -
Število vodnikov 4 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks Dolžina - vzvratna tuljava 2.07' (0.63m)
Dolžina - razširjena tuljava 10' (3.05m) Dolžina -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Barva jakne White
Conductor Strand 7/0.0063" Material dirigenta Copper, Bare
Premer koluta 0.512" (13mm) Širina kabla 0.189" (4.80mm)
Vrsta kabla Coil Višina kabla 0.097" (2.46mm)