530-26-08-WH-0100F
CNC TechCNC Tech
530-26-08-WH-0100F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 530-26-08-WH-0100F
Proizvajalec / znamka: CNC Tech
Opis izdelka CABLE MOD FLAT 8COND REEL 100'
Podatkovni listi: 530-26-08-WH-0100F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
3 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 530-26-08-WH-0100F
Številka dela 530-26-08-WH-0100F Proizvajalec CNC Tech
Opis CABLE MOD FLAT 8COND REEL 100' Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4973 pcs Podatkovni list 530-26-08-WH-0100F.pdf
Žični merilnik 26 AWG Ščitenje Unshielded
Serija - Pakiranje Reel
Druga imena 530-26-08-WH-0100F-ND
CN281-100
delovna temperatura -
Število vodnikov 8 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks Dolžina - vzvratna tuljava -
Dolžina - razširjena tuljava - Dolžina 100' (30.5m)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Barva jakne White
Conductor Strand 7/0.0063" Material dirigenta Copper, Bare
Premer koluta - Širina kabla 0.346" (8.80mm)
Vrsta kabla Straight Višina kabla 0.097" (2.46mm)