540-18-2-WH-0250F
CNC TechCNC Tech
CNC Tech
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 540-18-2-WH-0250F
Proizvajalec / znamka: CNC Tech
Opis izdelka CABLE AUDIO CL2 2C 250' 18AWG
Podatkovni listi: 540-18-2-WH-0250F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
2 pcs
4 pcs
10 pcs
20 pcs
40 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 540-18-2-WH-0250F
Številka dela 540-18-2-WH-0250F Proizvajalec CNC Tech
Opis CABLE AUDIO CL2 2C 250' 18AWG Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2171 pcs Podatkovni list 540-18-2-WH-0250F.pdf
Žični merilnik 18 AWG Uporaba Commercial Audio
Vrsta ščita - Shield Material -
Pokritost s ščitom - Serija -
Ocene - Druga imena CN589-250
delovna temperatura - Število vodnikov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Dolžina 250.0' (76.2m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Barva jakne White Jakna (izolacija) Debelina 0.0230" (0.584mm)
Jakna (izolacijski material) Poly-Vinyl Chloride (PVC) Premer jacket (izolacije) 0.204" (5.18mm)
Lastnosti - natančen opis 2 Conductor Multi-Conductor Cable White 18 AWG 250.0' (76.2m)