800-12-32D-BL-0002F
CNC TechCNC Tech
800-12-32D-BL-0002F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 800-12-32D-BL-0002F
Proizvajalec / znamka: CNC Tech
Opis izdelka IEC-C20 TO IEC -C19 SJT BLACK
Podatkovni listi: 1.800-12-32D-BL-0002F.pdf2.800-12-32D-BL-0002F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 800-12-32D-BL-0002F
Številka dela 800-12-32D-BL-0002F Proizvajalec CNC Tech
Opis IEC-C20 TO IEC -C19 SJT BLACK Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10933 pcs Podatkovni list 1.800-12-32D-BL-0002F.pdf2.800-12-32D-BL-0002F.pdf
Žični merilnik 12 AWG Voltage Rating 250V
Style Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots) Ščitenje Unshielded
Serija - Druga imena 1175-1500
8001232DBL0002F
delovna temperatura 105°C Število vodnikov 3
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Dolžina 2.00' (609.6mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti - natančen opis 2.00' (609.6mm) Power Cord Black IEC 320-C20 To IEC 320-C19 SJT
Trenutna ocena 20A Vrsta kabla SJT
Barva Black Odobrene države Canada, United States
Oznake odobritve CSA, cUL, UL 2. priključek IEC 320-C19
1. priključek IEC 320-C20
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
800-100R-S
800-100R-S
Proizvajalci: Anaren
Opis: RF ATTENUATOR 100OHM