800-18-13D-WH-0015F
CNC TechCNC Tech
800-18-13D-WH-0015F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 800-18-13D-WH-0015F
Proizvajalec / znamka: CNC Tech
Opis izdelka NEMA 5-15P TO IEC-C13 SJT WHITE
Podatkovni listi: 800-18-13D-WH-0015F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 800-18-13D-WH-0015F
Številka dela 800-18-13D-WH-0015F Proizvajalec CNC Tech
Opis NEMA 5-15P TO IEC-C13 SJT WHITE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9590 pcs Podatkovni list 800-18-13D-WH-0015F.pdf
Žični merilnik 18 AWG Voltage Rating 125VAC
Style Male Pins (Blades) to Female Sockets (Slots) Ščitenje Unshielded
Serija - Druga imena 1175-1514
8001813DWH0015F
delovna temperatura 105°C Število vodnikov 3
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Dolžina 15.00' (4.57m) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Lastnosti - natančen opis 15.00' (4.57m) Power Cord White NEMA 5-15P To IEC 320-C13 SJT
Trenutna ocena 10A Vrsta kabla SJT