CNC-99-14-0.5-2
CNC TechCNC Tech
CNC Tech
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CNC-99-14-0.5-2
Proizvajalec / znamka: CNC Tech
Opis izdelka POWER CORD WITH FORK TERM 500MM
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CNC-99-14-0.5-2
Številka dela CNC-99-14-0.5-2 Proizvajalec CNC Tech
Opis POWER CORD WITH FORK TERM 500MM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 18946 pcs Podatkovni list
Žični merilnik 14 AWG Voltage Rating 125VAC
Style Male Pins (Blades) to Leads Ščitenje -
Serija - delovna temperatura 105°C
Število vodnikov 3 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks Dolžina 1.64' (500.0mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti -
natančen opis 1.64' (500.0mm) Power Cord Black NEMA 5-15P To Terminals, Forked SJT Trenutna ocena 90A
Vrsta kabla SJT Barva Black
Odobrene države Canada, United States Oznake odobritve cUL, UL
2. priključek Terminals, Forked 1. priključek NEMA 5-15P
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CNC-99-14-0.5
CNC-99-14-0.5
Proizvajalci: CNC Tech
Opis: POWER CORD WITH FORK TERM 500MM