026TB32R502B1A1
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
026TB32R502B1A1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 026TB32R502B1A1
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka POT 5K OHM 5W WIREWOUND LINEAR
Podatkovni listi: 026TB32R502B1A1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 026TB32R502B1A1
Številka dela 026TB32R502B1A1 Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis POT 5K OHM 5W WIREWOUND LINEAR Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 41500 pcs Podatkovni list 026TB32R502B1A1.pdf
Toleranca ±20% Sklop zaključka Solder Lug
Temperaturni koeficient - Taper Linear
Velikost - telo Round - 0.937" Dia x 0.469" H (23.80mm x 11.90mm) Serija 026
Rotacija 300° Odporen material Wirewound
Odpornost (Ohms) 5k Moč (Watts) 5W
Pakiranje Bulk Druga imena 026T332R502B1A4
026TB32R5O2B1A1
CT2158
Število obratov 1 Število tolp 1
Tip montaže Panel Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
natančen opis 5k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Wirewound 5W Solder Lug Bushing Thread 3/8-32
Vgrajen stikalo None Vrsta prilagajanja User Defined
Tip aktuatorja Round Dolžina aktuatorja 1.000" (25.40mm)
Premer aktuatorja 0.250" (6.35mm)