0357-001-X5U0-102M
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0357-001-X5U0-102M
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka CAP FEEDTHRU 1000PF 500V AXIAL
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0357-001-X5U0-102M
Številka dela 0357-001-X5U0-102M Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CAP FEEDTHRU 1000PF 500V AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 6743 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±20%
Velikost teme 12-28 Temperaturni koeficient X5U
Velikost / dimenzija 0.313" Dia x 0.625" L (7.95mm x 15.87mm) Serija 0357
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Axial, Bushing - 2 Hooked Leads Druga imena 0357001X5U0102M
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Izguba vstavka - Višina (maks.) -
natančen opis 1000pF Feed Through Capacitor 500V 20A Axial, Bushing - 2 Hooked Leads DC Resistance (DCR) (Max) -
Tok 20A Zmogljivost 1000pF
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
0357-001-X5W0-103Z
0357-001-X5W0-103Z
Proizvajalci: CTS Electronic Components
Opis: CAP FEEDTHRU 0.01UF 500V AXIAL
Na zalogi: 6954 pcs
Prenesi: 0357-001-X5W0-103Z.pdf
RFQ
0357-001-X5U0-152M
0357-001-X5U0-152M
Opis: CAP FEEDTHRU 1500PF 500V AXIAL
Na zalogi: 8282 pcs
Prenesi:
RFQ
Proizvajalci: Mill-Max
Opis: CONN PIN RCPT
Prenesi: 0357-0-15-80-34-80-10-0.pdf
Proizvajalci: Mill-Max
Opis: CONN PIN RCPT .032-.046 KNURL
Prenesi: 0357-0-15-01-34-01-10-0.pdf
0357-001-X5U0-152MLF
0357-001-X5U0-152MLF
Prenesi:
Proizvajalci: Affinity Medical Technologies - a Molex company
Opis: CONN QC TAB 16-20AWG 0.110 CRIMP
Opis: CONN PIN RCPT
0357-001-X5W0-103ZLF
0357-001-X5W0-103ZLF
Prenesi: 0357-001-X5W0-103ZLF.pdf
0357-001-X5U0-102MLF
0357-001-X5U0-102MLF
Opis: CAP FEEDTHRU 1000PF 500V AXIAL
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika