0801-040-X7R0-471K
CTS Electronic ComponentsCTS Electronic Components
CTS Electronic Components
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0801-040-X7R0-471K
Proizvajalec / znamka: CTS Electronic Components
Opis izdelka CAP CER 470PF X7R RADIAL
Podatkovni listi:
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije 0801-040-X7R0-471K
Številka dela 0801-040-X7R0-471K Proizvajalec CTS Electronic Components
Opis CAP CER 470PF X7R RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4360 pcs Podatkovni list
Napetost - ocenjena - Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.350" Dia (8.89mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc Druga imena 0801040X7R0471K
delovna temperatura - Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil Straight
Razdalja med vodikom 0.250" (6.35mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 470pF ±10% Ceramic Capacitor X7R Radial, Disc
Zmogljivost 470pF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
0801-040-X7R0-681M
0801-040-X7R0-681M
Proizvajalci: CTS Electronic Components
Opis: CAP CER 680PF X7R RADIAL
Na zalogi: 4675 pcs
Prenesi:
RFQ
0801 000 X5R0 222 KLF
0801 000 X5R0 222 KLF
Opis: CAP CER 2200PF X5R
Na zalogi: 5873 pcs
Prenesi:
RFQ
0801-040-X7R0-47
0801-040-X7R0-47
Opis: CAP CER DISC
0801 000 X5R0 222 K
0801 000 X5R0 222 K
Opis: CAP CER 2200PF X5R
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: DP BATTERY SWITCH 250A (SAFE LOC
Prenesi: 08010300.pdf
0801-040-X7R0-68
0801-040-X7R0-68
Opis: CAP CER DISC
0801-040-X7R0-681K
0801-040-X7R0-681K
Opis: CAP CER 680PF X7R RADIAL
0801 000 X5F0 102 KLF
0801 000 X5F0 102 KLF
Opis: CAP CER 1000PF X5F
0801 000 X5F0 102 K
0801 000 X5F0 102 K
Opis: CAP CER 1000PF X5F
0801-040-X5U0-222M
0801-040-X5U0-222M
Opis: CAP CER 2200PF 500V X5U RADIAL
Opis: MANUAL BATTERY MASTER SWITCH 250
Prenesi: 08010200.pdf
Opis: MANUAL BATTERY MASTER SWITCH 300
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika